Tisk

Aktuality

11. 2. 2009
Český parlament přiveze do Bruselu mapu Evropy ztělesněnou jako ženu

Součástí Spojeného parlamentního jednání, které proběhne pod českým předsednictvím 16. a 17. února v Bruselu, bude i slavnostní předání daru českého parlamentu evropským kolegům. Uskuteční se v úterý 17. 2. cca ve 13.00 hodin ve foyeru budovy Józsefa Antalla (JAN) Evropského parlamentu.

více
4. 2. 2009
Online přenos ze zasedání předsednictva COSAC a Trojky.

V úterý dne 10.2. bude na adrese www.darylbm.cz/cosac k dispozici online video přenos ze zasedání předsednictva COSAC a Trojky. Ke sledování přenosu je nutno mít nainstalovaný přehrávač Adobe Flash Player.

více
2. 2. 2009
Setkání předsedů

Na pozvání předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Miloslava Vlčka se v pátek 30.ledna v Praze uskutečnilo setkání, kterého se zúčastnili Hans – Gert Pöttering, předseda Evropského parlamentu, Teresa Cunillera, první místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu Španělska, Bernard Accoyer, předseda Národního shromáždění Parlamentu Francie a Per Westerberg, předseda Parlamentu Švédska.

více
26. 1. 2009
Bezpečná a udržitelná energetika pro Evropu

Ve dnech 25. – 26. ledna 2009 se v Senátu PČR uskutečnila schůze předsedů výborů parlamentů členských a kandidátských zemí EU na téma Bezpečná a udržitelná energetika pro Evropu. Jedná se o 1. meziparlamentní setkání organizované Parlamentem ČR v Praze za českého předsednictví v Radě EU.

Samotnému
 

více
9. 12. 2008
TISKOVÁ ZPRÁVA

Na předsednictví jsme dobře připraveni

více
9. 12. 2008
TISKOVÁ ZPRÁVA

Koordinační schůzka k předsednictví v Radě EU představitelů parlamentu a vlády

více


Parlamentní akce